megastartfacebook
sklep rowerowy Waszawa

Rowery miejskie to ucieleśnienie wygody, komfortu i praktyczności. Przede wszystkim przeznaczone do poruszania się po mieście i drogach asfaltowych.

CROSSWAY-URBAN

rowery turystyczne

Crossway Urban to szybsza wersja naszego znanego roweru, dostosowana do wielu współczesnych wymogów. Ma inny kształt rur i sztywny widelec, nie potrzebuje amortyzowanej sztycy czy regulowanego mostka, dzięki czemu jest od klasycznej wersji Crossway’a lżejsza i efektywniejsza. Świetnie nadaje się do miasta.

Zastosowanie: szosa, miasto, ucieczka z korków, szuter.

Czytaj więcej...

CITYWAY

rowery turystyczne

Naturalnym środowiskiem wielu z nas jest miasto. Z myślą o nim stworzyliśmy rowery, które pozwolą przemieszczać się nie tylko bezproblemowo i komfortowo, ale także z klasą. Zarówno modele Cityway, jak i Classicway są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach pod względem designu i bogatego wyposażenia.

Zastosowanie: miasto, bulwary, aleje, parki.

Czytaj więcej...

M-BIKE

rowery turystyczne

Miejski rower M-BIKE oferuje to, co istotne wśród ulic, bulwarów, skwerów i parków. Można nim jechać wygodnie i bezproblemowo. Z bagażnikiem, błotnikami, oświetleniem i pełną osłoną łańcucha zapewnia odpowiednie wsparcie w mieście, pomaga w nim też łatwy w obsłudze napęd. Całości dopełnia elegancki design, który nie kryje przeznaczenia M-BIKE CITY.

Zastosowanie: miasto, bulwary, aleje, parki.

Czytaj więcej...

ul. Miączyńska 5
02-637 Warszawa

telefon sklep (22) 646-93-03
telefon serwis (22) 646-53-43

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.