megastartfacebook
sklep rowerowy Waszawa
Firma Mega-Start istnieje od 1993 roku. Zaczynaliśmy jako „Start” na powierzchni 20m2, z serwisem w piwnicy przedwojennego budynku. Były to początki kolarstwa górskiego w Polsce, które zaczęliśmy odkrywać razem z odwiedzającymi nasz sklep pionierami tego sportu. Te kilkanaście lat pozwoliło nam rozeznać się w markach oferowanych na polskim rynku i wybrać te najsolidniejsze, o sprawdzonej jakości. Współpracowaliśmy z wieloma producentami: Schwinn, Olpran, Trek, Treking Fox, Giant.

Markę MERIDA wybraliśmy ze względu na sprawdzoną jakość, trwałość i odpowiednią cenę.

Dziś rower jest coraz bardziej popularnym środkiem transportu i doskonałym sposobem na aktywne i przyjemne spędzenie wolnego czasu. Jednak wraz z rozwojem rynku, decyzja o zakupie modelu spełniającego nasze oczekiwania i potrzeby, staje się coraz trudniejsza. Ułatwienie trudnego wyboru stało się celem przewodnim naszej firmy. I tak, wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane produkty i zaufaniem, którym obdarzyli nas klienci, w 1998 roku firma Start przekształciła się, w Mega-Start. Na nowej powierzchni, z nowym serwisem oraz przede wszystkim z nowym mega zapałem do spełniania Państwa oczekiwań, oferujemy swoje produkty i usługi.

Naszym życzeniem jest, aby rower, którym będą Państwo jeździć, był jakościowo dobry i dopasowany do Państwa potrzeb. Dlatego służymy pomocą i zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

ul. Wołoska 70
02-507 Warszawa

telefon sklep (22) 646-93-03
telefon serwis (22) 646-53-43

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.