megastartfacebook
sklep rowerowy Waszawa

Rowery górskie służą do przemieszczania się w trudnym terenie.Można podzielić na kilka typów w zależności od ich przeznaczenia oraz sposobu wykorzystania. Są to więc wytrzymałe rowery zjazdowe, szybkie i lekkie do ścigania w maratonach oraz wygodne do jazdy w każdym terenie.

ONE-SIXTY

rowery górskie

ONE-SIXTY to pełnokrwisty utytułowany rower enduro. Nasz zwycięzca testów łączy w sobie lekki projekt ramy i agresywną geometrię. Sprawdził się już na wielu trasach, jego żywioł to także zawody enduro. Rama roweru jest dostępna z karbonowym albo aluminiowym przednim trójkątem oraz różnymi komponentami, dając wybór zarówno zaawansowanym, jak i początkującym. Sprawne zawieszenie zapewnia niemal nieograniczony skok na zjazdach i dobrze radzi sobie także na podjazdach.

Zastosowanie: wysokie góry, ostre zjazdy, enduro.

Czytaj więcej...

ONE-FORTY

rowery górskie

ONE-FORTY podoła o wiele trudniejszym zadaniom, niż mogłoby sugerować 140-mm skoku zawieszenia. Ten rower all mountain wykorzystuje najnowsze pomysły, które docenisz podczas długich dni w siodle oraz na trudnych technicznie ścieżkach. ONE-FORTY zbiera znakomite opinie światowej prasy, która ceni go m.in. za „świetną efektywność pedałowania, błyskotliwe zawieszenie i prowadzenie, które daje wielką frajdę” („MBR”). Dla „Flow Mountain Bike” to „naturalny kandydat do tytułu najlepszego testowanego roweru ścieżkowego w swojej kategorii cenowej”. ONE-FORTY to rower z pełnym zawieszeniem nastawiony na dobrą zabawę na wymagających trasach.

Zastosowanie: wysokie góry, podjazdy, zjazdy i ścieżki, All Mountain.

Czytaj więcej...

ONE-TWENTY

rowery górskie

Zupełnie przeprojektowany na sezon 2019, nasz uniwersalny rower ścieżkowy zachwycił światowe media, zdobył nagrodę Design & Innovation, świetnie radził sobie w Cape Epic i na wielu innych epickich trasach. ONE-TWENTY jest doceniany za ogromną wszechstronność, efektywne zawieszenie i umiejętności przydatne w podbijaniu kolejnych ścieżek. Nowoczesna i zrównoważona geometria oraz wielka sztywność ramy przydają się jednak nie tylko na wymagających trasach, ale też wtedy, gdy liczy się głównie szybkość. To rower trailowy z prawdziwego zdarzenia.

Zastosowanie: góry, ścieżki, długie wypady w teren, maratony.

Czytaj więcej...

NINETY-SIX

rowery górskie

Nasz szybki rower górski z pełnym zawieszeniem, któremu odpowiada zarówno cross country, jak i maratony MTB. Ma 100-mm w pełni aktywne tylne zawieszenie, które nie buja i jest gotowe na wyścigowy ogień. Ta wszechstronna lekka maszyna świetnie sprawdza się także na ścieżkach. Jej kinematyka jest dostosowana do napędów 1x, w rowerze można zamontować regulowaną sztycę. NINETY-SIX to rower MTB stworzony do wielu zadań.

Zastosowanie: góry, trudne technicznie trasy, wyścigi XC, maratony MTB.

Czytaj więcej...

BIG.NINE

rowery górskie

BIG.NINE od lat wyznacza standardy. Pomagał zdobyć wiele mistrzostw i Pucharów Świata, dla wielu to najlepszy hardtail. Jest dostępny w wersjach karbonowych i aluminiowych, z wieloma różnymi projektami ram, które świetnie wykorzystują zalety koła 29". Z wyścigową geometrią jest idealnym partnerem na trasy XC i maratonów. Z kolei łagodniejsza geometria ram TFS i SPEED zapewnia bardziej komfortową i wyprostowaną pozycję. Bogactwo wyboru sprawia, że może to być rower "29er" zarówno dla zawodowca, jak i początkującego.

Zastosowanie: góry, trudne technicznie trasy, maratony MTB, wyścigi XC.

Czytaj więcej...

MATTS

eBIKE - ELEKTRYCZNE

rowery górskie

Trudno wymyślić rower na nowo. Można jednak wymyślić coś, co bezpowrotnie zmieni dwukołowy świat i ułatwi życie wielu rowerzystów. Czymś takim jest elektryczne wspomaganie w rowerze. Dzięki niemu żadna wycieczka nie będzie zbyt długa, żadna góra zbyt wysoka, żaden korek zbyt trudny do ominięcia. Nie trzeba już być w życiowej formie, by przeżyć przygodę życia albo po prostu czerpać z niego więcej niż dotychczas. Modele elektryczne dostosowane są do różnych potrzeb. Od wielokrotnie nagradzanego i gotowego na ostre zjazdy eONE-SIXTY, przez ścieżkowego eONE-TWENTY, wszechstronne eBIG.NINE/BIG.SEVEN, aż po eBIG.TOUR do bardziej rekreacyjnych zastosowań.

Czytaj więcej...

ul. Wołoska 70
02-507 Warszawa

telefon sklep (22) 646-93-03
telefon serwis (22) 646-53-43

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.