megastartfacebook
sklep rowerowy Waszawa

Rowery górskie służą do przemieszczania się w trudnym terenie.Można podzielić na kilka typów w zależności od ich przeznaczenia oraz sposobu wykorzystania. Są to więc wytrzymałe rowery zjazdowe, szybkie i lekkie do ścigania w maratonach oraz wygodne do jazdy w każdym terenie.

eBIKE - ELEKTRYCZNE

rowery górskie

Trudno wymyślić rower na nowo. Można jednak wymyślić coś, co bezpowrotnie zmieni dwukołowy świat i ułatwi życie wielu rowerzystów. Czymś takim jest elektryczne wspomaganie w rowerze. Dzięki niemu żadna wycieczka nie będzie zbyt długa, żadna góra zbyt wysoka, żaden korek zbyt trudny do ominięcia. Nie trzeba już być w życiowej formie, by przeżyć przygodę życia albo po prostu czerpać z niego więcej niż dotychczas. Modele elektryczne dostosowane są do różnych potrzeb. Od wielokrotnie nagradzanego i gotowego na ostre zjazdy eONE-SIXTY, przez ścieżkowego eONE-TWENTY, wszechstronne eBIG.NINE/BIG.SEVEN, aż po eBIG.TOUR do bardziej rekreacyjnych zastosowań.

Czytaj więcej...

NINETY-SIX

rowery górskie

Rower z pełnym zawieszeniem. Udowodnił swoją przydatność zarówno w cross country, jak i maratonie MTB. Ma 100-mm w pełni aktywne tylne zawieszenie, które nie buja i jest gotowe na wyścigowy ogień. Ta wszechstronna lekka maszyna świetnie sprawdza się także na ścieżkach.

Zastosowanie: góry, trudne technicznie trasy, wyścigi XC, maratony MTB.

Czytaj więcej...

ONE-TWENTY

rowery górskie

MTB One-Twenty jest gotowy na wiele wyzwań. Nowoczesna ścieżkowa geometria i zaawansowane tylne zawieszenie Float Link pozwalają mu sprostać zarówno ostrym ścieżkom, jak i alpejskim trasom czy maratonom.

Zastosowanie: góry, ścieżki, długie wypady w teren, maratony.

Czytaj więcej...

ONE-FORTY

rowery górskie

Zupełnie nowa wersja ONE-FORTY podoła o wiele trudniejszym zadaniom, niż mogłoby sugerować 140-mm skoku zawieszenia. Lekki aluminiowy rower wykorzystuje najnowsze techniczne pomysły, które docenisz podczas długich dni w siodle, szczególnie na wymagających ścieżkach.

Zastosowanie: wysokie góry, podjazdy, zjazdy i ścieżki, All Mountain.

Najważniejsze cechy: zawieszenie VPK z wirtualnym punktem obrotu, amortyzator o skoku 150 mm, koła 27,5”.

Czytaj więcej...

ONE-SIXTY

rowery górskie

Zwyciężający w testach rower enduro łączy w sobie lekki projekt ramy i agresywną geometrię. Sprawne zawieszenie zapewnia niemal nieograniczony skok na zjazdach i dobrze radzi sobie także na podjazdach.

Zastosowanie: wysokie góry, ostre zjazdy, enduro.

Czytaj więcej...

BIG.NINE

rowery górskie

Big.Nine od lat wyznacza standardy w świecie hardtaili. Jest dostępny w wersjach karbonowych i aluminiowych, z wieloma różnymi projektami ram, które najlepiej wykorzystują zalety dużego koła. W wersji z wyścigową geometrią jest idealnym partnerem na trasy XC i maratonów. Z kolei łagodniejsza geometria ramy TFS zapewnia bardziej komfortową i wyprostowaną pozycję.

Zastosowanie: góry, trudne technicznie trasy, maratony MTB, wyścigi XC.

Czytaj więcej...

BIG.SEVEN

rowery górskie

Big.Seven pomaga maksymalnie wykorzystać zalety rozmiaru, który zdobył zaufanie wielu rowerzystów na świecie (27,5”). Nasz hardtail czerpie ze sprawdzonych rozwiązań zastosowanych w modelu Big.Nine. Oba rowery łączy ten sam kształt ramy i mnóstwo szczegółowych rozwiązań.

Zastosowanie: góry, trudne technicznie trasy, maratony MTB, wyścigi XC.

Czytaj więcej...

MATTS

JULIET

rowery górskie

Juliet to dwukołowy partner idealnie dostosowany do kobiecych potrzeb. Ma geometrię i wiele elementów stworzonych z myślą o kobietach.

Zastosowanie: teren, miasto.

Czytaj więcej...

M-BIKE

ul. Wołoska 70
02-507 Warszawa

telefon sklep (22) 646-93-03
telefon serwis (22) 646-53-43

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.