megastartfacebook
sklep rowerowy Waszawa

Rowery sportowe i treningowe. Ich podstawowym przeznaczeniem jest jazda po asfalcie. Pozycja podczas jazdy umożliwia osiąganie dużych prędkości i łatwe pokonywanie nawet znacznych odległości.

REACTO

rowery szosowe

Zwycięzca testów i ważnych wyścigów, rower aero znajdujący się w światowej czołówce. „Nie podlega dyskusji, że spełnia najwyższe wymagania” – napisał ceniony magazyn „Tour”, uznając REACTO z hamulcami tarczowymi za najlepszy rower szosowy w swoim teście porównawczym. Na imponującą ocenę 1,5 (skala 1-6, w której 1 to maksymalna ocena) REACTO zapracowało m.in. bardzo dobrą aerodynamiką, komfortem i stabilną charakterystyką jazdy. Co istotne, różnica w efektywności aerodynamicznej między REACTO a REACTO DISC wynosi mniej niż 1 wat. To jeden z wielu powodów, by docenić korzyści, jakie dają hamulce tarczowe na szosie.

Zastosowanie: szosa, płaskie trasy i podjazdy o umiarkowanym nachyleniu, ostre zjazdy, wyścigi.

Czytaj więcej...

SCULTURA

rowery szosowe

Nasza lekka szosówka SCULTURA wiele razy udowodniła już swoją jakość, prowadząc do triumfów w najważniejszych wyścigach świata. Jest dostępna także jako SCULTURA DISC z hamulcami tarczowymi („być może najlepsza Merida w historii” – magazyn „ Cyclist”, „legendarny wyścigowy sprzęt” – Cycling Plus”). Niezależnie od wersji, zachwyca połączeniem komfortu i szybkości, a także gotowością do zwycięskiej wspinaczki. Klasyczny uniwersalny rower szosowy czy może gotowy na każdą pogodę rower szosowy z hamulcami tarczowymi? Sam zdecyduj.

Zastosowanie: szosa, bruk, płaskie trasy i najtrudniejsze podjazdy, ostre zjazdy, wyścigi.

Czytaj więcej...

SCULTURA ENDURANCE

rowery szosowe

Szybka i komfortowa jazda bez martwienia się o nawierzchnię? Nowa SCULTURA ENDURANCE jest do niej stworzona. Korzysta z genów cenionej SCULTURY i wiele aspektów jazdy wprowadza na wyższy poziom. SCULTURA ENDURANCE ma nowoczesny projekt ramy z nastawioną na komfort geometrią, mnóstwo prześwitu na opony, wykorzystuje też wiele najnowszych standardów, plasując się między klasyczną SCULTURĄ a rowerami takimi jak MISSION CX I SILEX. Szerokie opony zapewniają wysoki komfort nawet na wyboistych wiejskich drogach, a wysoka główka ramy przekłada się na bardziej zrelaksowaną pozycję na rowerze. SCULTURA ENDURANCE to znakomity wybór, jeśli lubisz spędzać długie godziny w siodle i zależy Ci na komfortowej jeździe, idealny na drogi dalekie od ideału.

Zastosowanie: szosa, szuter, leśne ścieżki.

Czytaj więcej...

SPEEDER

rowery szosowe

Lekki i szybki SPEEDER został przeprojektowany na sezon 2020. Iście szosowe geny znajdują ujście w geometrii bardziej sportowej niż w cześniej, z dłuższym zasięgiem dla większej stabilności. Wciąż jednak można na tym rowerze przyjąć wygodną wyprostowaną pozycję, a przyjemność z jazdy zwiększają dodatkowo szerokie opony. SPEEDER to połączenie szybkości i komfortu, a także bezpieczeństwa hamulców tarczowych, idealne zarówno do miasta, jak i ucieczki z korków w stronę spokojniejszych tras. Rower fitness, czyli wygodny rower szosowy z prostą kierownicą, to właśnie SPEEDER.

Zastosowanie: szosa, szuter, leśne ścieżki, błoto, treningi.

Czytaj więcej...

ul. Wołoska 70
02-507 Warszawa

telefon sklep (22) 646-93-03
telefon serwis (22) 646-53-43

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.