megastartfacebook
sklep rowerowy Waszawa

W ofercie naszego sklepu znajda państwo rowery firmy MERIDA - jednej z czołowych marek rowerów na świecie. Rowery Merida są dystrybuowane w 77 krajach na świecie. Pomagały zdobyć medale olimpijskie i niezliczone tytuły mistrzów świata, na co dzień cieszą miliony użytkowników. 41-letnie doświadczenie Meridy i jej autorskie technologie zapewniają najwyższą jakość zarówno seryjnych rowerów, jak również modeli Multivan Merida Biking Teamu i grupy Lampre-Merida startujących w najważniejszych wyścigach kolarskich na świecie.

rowery merida warszawa

Producent przykłada ogromną uwagę do ramy, która decyduje o funkcjonalności oraz wytrzymałości całej konstrukcji. Wykorzystuje do tego szereg innowacyjnych oraz bardzo kreatywnych rozwiązań, jak: technologia „Double Chamber” z wzmacniającym żebrowaniem, czy tłumiącym wibracje tylnym trójkątem „Flex Stay”). Przyjemność z jazdy na najwyższym poziomie gwarantuje również staranny montaż i proces rygorystycznej kontroli każdego modelu, a także design Meridy wyznaczający światowe standardy.

Rowery elektryczne

rowery elektryczne

Nie trzeba już być w życiowej formie, by przeżyć przygodę życia albo czerpać z niego więcej. Pozwalają na to górskie rowery elektryczne MERIDA z systemem Shimano STePS i zintegrowaną baterią

Czytaj więcej...

Rowery górskie

rowery górskie

Rowery górskie służą do przemieszczania się w trudnym terenie. Można podzielić na kilka typów w zależności od ich przeznaczenia oraz sposobu wykorzystania.

Czytaj więcej...

Rowery turystyczne

rowery turystyczne

Rowery turystyczne powstały z myślą o rekreacji oraz dłuższych wyprawach rowerowych. Niekoniecznie przełajowych, ale także tych po leśnych duktach i zarośniętych ścieżkach.

Czytaj więcej...

Rowery szosowe

rowery szosowe

Rowery sportowe i treningowe. Ich podstawowym przeznaczeniem jest jazda po asfalcie. Pozycja podczas jazdy umożliwia osiąganie dużych prędkości i łatwe pokonywanie znacznych odległości.

Czytaj więcej...

Rowery miejskie

rowery miejskie

Rowery miejskie to ucieleśnienie wygody, komfortu i praktyczności. Przede wszystkim przeznaczone są one do poruszania się po mieście i drogach asfaltowych.

Czytaj więcej...

Rowery dziecięce

rowery dziecięce

Pierwszy w życiu rower to nie lada atrakcja dla dziecka, ale też wyzwanie dla rodziców. Należy być ostrożnym przy wyborze pojazdu dla dziecka, mając na uwadze przede wszystkim jego bezpieczeństwo.

Czytaj więcej...

ul. Wołoska 70
02-507 Warszawa

telefon sklep (22) 646-93-03
telefon serwis (22) 646-53-43

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.